دورة آموزشي تربيت تخصصي مدرس كارآفريني

نامه جناب آقاي دكتر فيض‌بخش به مركز كارآفريني دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدّين طوسي:

 

با سلام و احترام

فرايند تغيير و تحول مستمر و پرشتاب، انسان را وادار مي­سازد تا پوسته سنتي خود را شكافته و در راستاي تحقق چشم انداز تعريف شده اش، روشهاي نويني را بيازمايد و فرايند كارآفريني و خلاقيت كه اساس و بسترساز تغيير و تحول و دگرگوني است در اين خصوص نقش بنيادين و تعيين كننده اي ايفا مي­كند.

نظر به اينكه ارائه دروس كارآفريني در كليه دانشگاه ها بعنوان واحد درسي اختياري الزامي مي­باشد و از سوي ديگر گذراندن دوره هاي عمومي كارآفريني، پيش نياز دريافت تسهيلات بانكي براي راه اندازي كسب و كارهاي زودبازده در نظر گرفته شده است، نياز مبرم و رو به افزايشي به اساتيد توانا در حوزه ي كارآفريني احساس مي شود. در همين راستا دوره ي فشرده اي به شكل بسيار محدود جهت «تربيت مدرسان و اساتيد كارآفريني» طراحي شده و بزودي برگزار مي­گردد.

اين دوره متشكل از سه مرحله شامل مديريت عمومي، مباني كارآفريني و كارآفريني تخصصي بوده كه در قالب 100 ساعت آموزشي توسط اساتيد بنام دانشگاه صنعتي شريف و تهران، قابل ارائه مي­باشد. شركت كنندگان مي­توانند در گرايشهاي مختلف:

 فني مهندسي و علوم پايه

 كارآفريني زنان

 فرهنگ و هنر

 بهداشت و سلامت آموزش ببينند.

از آنجايي كه علاقمندان شركت در اين دوره ها طيف گسترده اي را تشكيل مي­دهند، لذا اولويت پذيرش با كساني خواهد بود كه فرم ثبت نام را سريعتر تكميل نموده و اقدام به ثبت نام قطعي خود نمايند.

لذا از شما فرهيخته گرامي دعوت مي گردد تا در صورت تمايل، جهت شركت در اين دوره و تكميل فرم ثبت نام به سايت اينترنتي http://www.svec.ir مراجعه نموده و در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 4-66550093 تماس حاصل فرماييد.

پيشاپيش از بذل توجه حضرتعالي كمال امتنان را دارد.

 

با احترامات شايسته

سيد عليرضا فيض­بخش

عضو هيئت علمي دانشكده اقتصاد و مديريت

دانشگاه صنعتي شريف

تعداد بازدید:
1268
تاریخ:
1389/09/14
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.